Self Leveling Gels

Kategorie: Stylizacja paznokci
Lista życzeń Udostępnij
Udostęnij kurs
Adres strony
Udostępnij na Social Media

O kursie

Przedłużanie bez piłowania? Pełna żelowa stylizacja, a nawet zjawiskowe Princess Nails w mniej niż 2 godziny? Chcesz dowiedzieć się, jak to możliwe? Wybierz Kurs Self Leveling Gels i wyrusz z nami w przygodę z samopoziomującymi żelami Indigo, które na zawsze odmienią przedłużanie paznokci w Twoim Salonie!

 

Poznaj wyjątkową linię produktów Self Leveling Gels i przekonaj się, jak najlepiej wykorzystać ich rewolucyjne właściwości w praktyce. Owal, migdał, kwadrat, w wersji nude czy na bogato? Nauczymy Cię, jak wykonać dowolną salonową stylizację w ekspresowym tempie. Również z wykorzystaniem form górnych – zobaczysz, to dopiero combo!

 

Kurs Self Leveling to kurs doszkalający, przeznaczony dla stylistek, które sprawnie wykonują żelowe stylizacje i przedłużenia paznokci oraz pewnie czują się w pracy z frezarką. Jeśli jesteś jedną z nich, nie wahaj się ani chwili! Pokażemy Ci, jak usprawnić i przyspieszyć wykonywanie żelowych stylizacji, dzięki produktom, bez których już wkrótce nie będziesz chciała pracować.

 

Rewolucyjna formuła Self Leveling Gels sprawia, że produkty te same układają się na płytce, tworząc idealne łuki. Wystarczy, że będziesz sięgać po nie świadomie, pamiętając, że żele o różnej lepkości, przeznaczone są do wykonywania różnych stylizacji, w różnych warunkach… Spokojnie, wszystko wyjaśnimy Ci podczas naszego Kursu.

 

Znajdziesz w nim również trzy lekcje praktyczne, w których pokażemy Ci jak – przy pomocy Self Levelingów – zbudować trzy najpopularniejsze salonowe kształty: owal, migdał i kwadrat. By pokazać Ci, jak wszechstronne są możliwości samopoziomujących żeli Indigo, każdy z kształtów wykonaliśmy w innej technice i w innym stylu. Przekonasz się, czym różni się metoda “bez piłowania” od tradycyjnego przedłużenia, nauczysz się, jak wykonać własną ozdobną mieszankę na bazie SLG oraz jak wykorzystać w salonowej pracy górne formy. Wszystko po to, byś mogła żonglować metodami pracy, w zależności od efektu, na jakim zależeć będzie Twoim Klientkom. Bez względu na to, czy będzie to subtelny nudziak, zjawiskowe Princess Nails, czy fantazyjne zdobienie, wykonane Twoim autorskim żelem – z Self Leveling Gels wykonasz je perfekcyjnie. Wprowadź je do swojego salonu i skorzystaj ze wskazówek zawartych w naszym kursie, a przekonasz się sama, jak odmienią i – przede wszystkim – przyspieszą Twoją pracę!

Pokaż więcej

Czego się nauczysz?

 • korzystania z produktów Self Leveling Gels i dopasowywania ich do różnych typów stylizacji
 • tworzenia w ekspresowym tempie stylizacji żelowych w trzech salonowych kształtach - owal, migdał i kwadrat
 • wykorzystywania samopoziomujących żeli Indigo do przedłużania paznokci za pomocą form górnych
 • wykonywania stylizacji żelowych metodą “bez piłowania”
 • wykonywania autorskich ozdobnych mieszanek żelowych na bazie SLG
 • tworzenia stylizacji typu Princess Nails

Zawartość kursu

Kurs

 • Wprowadzenie
  01:13
 • Produkty Self Leveling Gel w ofercie Indigo
  02:51
 • Kwadrat salonowy w stylu Princess Nails “bez piłowania” z żelami Self Leveling
  08:54
 • Migdał salonowy nude z żelem Self Leveling Gel
  05:35
 • Salonowy owal z wykorzystaniem form górnych i własnej mieszanki żelowej
  09:27